Teknokent Haberleri

TURKTECHNET ile Mayıs’ta New York’a Davetlisiniz!

By 15 Mart 2012 No Comments

METUTECH-İş Melekleri Ağı (METUTECH-BAN) işbirliği ile, TurkTechNet, Mayıs 2012’de New York’ta teknoloji tabanlı gelişmekte olan Türk şirketlerin katılımını amaçlayan ücretsiz organizasyon için başvuruları kabul etmektedir.

TurkTechNet, Türk Teknoloji tabanlı gelişmekte olan şirketleri uluslararası sermaye kaynaklarına ulaştırmayı hedefleyen, New York bağlantılı ve kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Kuruluş, New York’ta bulunan, Türkiye devlet yetkilileri, işletmeleri, girişimcileri, akademisyenleri ve yatırımcıları öncülüğünde çalışmalar yürütmektedir.

TurkTechNet, Mayıs 2012’de, 10 kişilik Teknoloji tabanlı gelişmekte olan Türk şirket kurucularından oluşan bir grubu, 1 haftalık ücretsiz eğitim programı için ve bu 10 şirketin yüzlerce Amerikan yatırımcıyla kaynak yaratma amaçlı bir araya geleceği bir tanıtım günü için New York’a götürmeyi amaçlamaktadır.

Son başvuru tarihi 30 Mart olan organizasyona  http://turktechnet.org/apply/ linkinden başvurabileceğinizi ve tüm sorularınız için METUTECH-İş Melekleri Ağı (METUTECH-BAN) İletişim Koordinatörü Sinem Ulutürk’e sinem.uluturk@metutechban.org adresinden ulaşabileceğinizi bilgilerinize arz ederiz.