Firma Haberleri

Girişimcilerimizden Kamutech Yazılım A.Ş. DMO (Devlet Malzeme Ofisi) TeknoKatalog’a Giren 3. Yazılım Şirketi Oldu!

By 28 Eylül 2018 No Comments

Devlet Malzeme Ofisinin Eylül 2017’de uygulamaya aldığı TeknoKatalog, Teknoparklarda faaliyet gösteren “yerli yazılım şirketleri” ile “kamu kurumları” arasında önemli bir işbirliği olanağı sunuyor . DMO TeknoKatalog platformu, kamuda yerli yazılım kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla DMO tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor. DMO Teknokatalog’a giren şirketler, ihale prosedürlerine takılmadan, kamuya direkt satış imkanına kavuşuyor.

Girişimcilerimizden Kamutech Yazılım A.Ş. TeknoKatalog başvuru ve değerlendirme süreçlerini başarıyla tamamladıktan sonra 17.09.2018 itibariyle DMO ile sözleşme imzalayarak Teknokatalog’da yer almıştır. Girişimcimizi bu başarısından dolayı tebrik ediyoruz.

Ankara Üniversitesi Teknokent, DMO’ya Girişimci Sağlayan 2. Teknokent Oldu!

DMO tarafından düzenlenen TeknoKatalog tanıtım toplantılarına da ev sahipliği yapan Ankara Üniversitesi Teknokent, Bilkent Cyberpark’dan sonra DMO TeknoKatalog’a girişimci sağlayan 2. Teknokent oldu. Halihazırda TeknoKatalog’a başvuran ve başvurmayı planlayan girişimcilerimizi de dikkate aldığımızda, yakın zamanda çok daha fazla sayıda girişimcimiz ile bu platformda yer almayı öngörüyoruz.